Catering

Catering, mítingy, spoločné raňajky s dovozom

Chcete pripraviť raňajky pre svojich kolegov, zamestnancov a obávate sa, že im to nebude chutiť? Alebo to chutné bude, ale niektorí to odmietnu, pretože to nie je zdravé? Naše produkty zmažú všetky tieto obavy - sú zdravé a chutné zároveň.

Zabezpečíme catering na Vaše firemné udalosti, mítingy, spoločné raňajky a podobne. Catering je vo forme smoothies, smoothie misiek, ovocných pohárov alebo jogurtov z čerstvého ovocia, ktoré sami pripravujeme.

Ponúkame unikátnu formu balenia smoothies a čerstvých štiav v pohároch, ktoré sú po naliatí nápoja hermeticky uzatvorené fóliou a teda nevylejú sa pri transporte a súčasne sa zvýši trvanlivosť nápoja. K tomu dostanete špeciálne slamky, ktorými prepichnete fóliu a Váš chutný a zdravý nápoj je okamžite k dispozícii.

Potrebujete odmeniť svojich zamestnancov, neviete im vymyslieť Vianočný darček?
Darujte im voľný poukaz na smoothie, ktorý ich zaručene poteší. Pripravíme kupóny aj s logom Vašej firmy. Tento dar sa hodí najmä, ak Vaša firma sídli v blízkosti našej prevádzky (Plynárenská 1) - okolie business centra BBC1Plus alebo Apollo BC.
Ak nesídlite v blízkosti, využite našu ponuku donášky v rámci Bratislavy.


 

Benefity pre zamestnancov

Trávia Vaši zamestnanci každé ráno po príchode do práce 30 minút vo firemnej kuchynke na raňajkách? Čo ak by mohli popíjať svoje smoothie počas práce pri počítači? Môžete im to zabezpečiť s dovozom priamo do kancelárie za nižšiu cenu, ako je 30-minútová mzda Vašich zamestnancov. Získate nie len cenný pracovný čas, ale aj vyššiu produktivitu, pretože po zdravých raňajkách sa budú cítiť lepšie a zníži sa pravdepodobnosť ochorenia.
Poskytnite im tento benefit raz za týždeň, alebo aj každý deň.

Barbell Smoothie sealed cup